Hakkımızda

Hakkımızda

2012 yılında açılan www.sicakevim.com , KA Mühendislik'in desteğiyle  yüzlerce farklı ürünü online satış mağazasında Türkiye'nin beğenisine sunuyor.
Sıcak Evim, Glen Dimplex Group'un, Norveç'te üretilen NOBO, İrlanda'da üretilen Smart Rad ve ankastre ısıtıcılarıyla, Almanya'da üretilen Isı Pompalarıyla Türkiye'de konutlar, tesisler ve büyük işletmelere ekonomik, tasarruf sağlayan, yenilikçi, üstün teknolojik donanıma sahip çevreci ürünlerle hizmet veriyor.
"Elektrikli Isıtıcılarda devrim yaratan marka" sloganıyla dünya ısıtma sektörünün devi haline gelen NOBO elektrikli konvektör panel ısıtıcıları, doğru kurulumla, çift cam ve izolasyonlu binalarda elektrik tüketiminde yüzde 40 oranında tasarruf sağlıyor.
Dimplex Isı pompaları ise " Petrolün ve gazın olmadığı bir gelecek" sloganı ile yenilenebilir enerji kaynaklarının konforunu Türkiye'de  tüketiciyle buluşturuyor.    
Gerçek Cam radyatörler, önü cam kaplı konvektör paneller, elektrikli şömineler görselliği ve şıklığı ön plana çıkartırken, ankastre ısıtıcılar küçük alanlarda yaratıcı çözümlere olanak sağlıyor. Bunun yanısıra www.sicakevim.com; Mini Hava Perdesi, Ticari tip ısıtıcılar, ve diğer onlarca ürünle özel ihtiyaçlara cevap veriyor.
Sıcak Evim'in amacı her türlü ihtiyaca göre farklı bütçelere uygun çözümler yaratmak.
Sıcak Evim'le ısınmayan ev kalmasın....                                                                                                                        

Sıcak Evim Merkez Adres: Umurbey Mah. Şehitler Cad. No:100 Alsancak / İZMİR Telefon: + 90 232 464 72 55 Faks : + 90 232 464 72 57